Tworzenie stron internetowych

Jedną z usług oferowanych przez naszą agencję interaktywną jest tworzenie stron internetowych. Preferujemy podejście całościowe, co oznacza, że na życzenie Klienta wykonujemy zarówno indywidualnie dopasowany projekt graficzny, jak i tworzymy gotową stronę na jego podstawie. Oferujemy również usługę kompleksowego zarządzania i opieki nad serwisem, adresując swoją ofertę do małych, średnich i dużych firm z Poznania i całego kraju.

Tworzenie stron internetowych od podstaw

Tworzenie stron Poznań, Wlkp. i cała Polska

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że strona internetowa firmy jest w obecnych czasach jej najważniejszą wizytówką. Właśnie dlatego robimy wszystko, by firmowa witryna prezentowała się efektownie, profesjonalnie i doskonale oddawała dynamikę rozwoju Twojego biznesu. W związku z tym oferujemy tworzenie stron internetowych od podstaw – począwszy od wykonania dedykowanego projektu, poprzez kodowanie strony, jej budowę oraz implementację wszystkich niezbędnych funkcjonalności, aż po testy i oddanie serwisu do użytku. Nie ma znaczenia, czy chcesz, abyśmy zaprojektowali dla Ciebie klasyczną stronę – wizytówkę, sklep internetowy, portal z lokalnymi ogłoszeniami, bloga czy serwis społecznościowy – nasi designerzy i programiści poradzą sobie z każdym, nawet najbardziej nieszablowym zadaniem.

Na życzenie naszych Klientów projektujemy:

  • dedykowane strony internetowe – odpowiadające Twoim wymaganiom, odznaczające się autorskim designem i funkcjonalnością w pełni dopasowaną do Twoich indywidualnych potrzeb,
  • strony internetowe modułowe – proste w obsłudze, przyjazne dla użytkownika, idealne do szybkiego i bezproblemowego zarządzania treścią - idealne na start dla małych i średnich przedsiębiorstw z wizją dynamicznego rozwoju.

Indywidualne podejście

Do każdego projektu strony internetowej podchodzimy indywidualnie, uwzględniając preferencje i potrzeby naszych Klientów. Szata graficzna witryny, podobnie jak jej funkcjonalności, zawsze dostosowana jest do specyfiki danej firmy, w nawiązaniu do przyjętej identyfikacji wizualnej przedsiębiorstwa. Wiemy, jak tworzyć strony internetowe, które mają w sobie „to coś” i wyróżniają się niebanalnym, spektakularnym designem, spośród dziesiątek czy setek podobnych do siebie witryn Twojej konkurencji. Odróżniając się od niej, dajesz się poznać jako podmiot stawiający na najwyższą jakość. To z kolei pozwala zdobywać zaufanie potencjalnych Klientów i przekłada się na wzrost sprzedaży.

Profejsjonalna opieka nad stroną internetową

Opieka nad serwisem

Oprócz wykonania dedykowanego projektu graficznego oraz wdrożenia strony internetowej oferujemy Ci także profesjonalną i kompleksową opiekę nad serwisem, polegającą na wykonywaniu niezbędnych modyfikacji, zarządzaniu treścią na stronie, aktualizacji systemu oraz poszczególnych modułów i dodatków. To świetne rozwiązanie dla przedsiębiorstw, które nie posiadają mocy przerobowych, funduszy lub odpowiednio wykwalifikowanych pracowników, mogących we własnym zakresie opiekować się firmową stroną www lub sklepem internetowym. Powierzając swoją stronę doświadczonym specjalistom, możesz być pewny jej stabilnego, szybkiego i bezpiecznego działania.