Tworzenie sklepu internetowego

Chcesz zacząć zarabiać na sprzedaży produktów i usług w sieci? Zleć doświadczonym specjalistom stworzenie sklepu internetowego w pełni dopasowanego do Twoich indywidualnych potrzeb sprzedażowych. Skorzystaj z możliwości, jakie dają współczesne, rozbudowane narzędzia do projektowania sklepów online oraz witryn sprzedażowych i zacznij sprzedawać więcej z dedykowaną, zaprojektowaną specjalnie dla Ciebie platformą e-commerce.

Projekt sklepu

Powierzając nam tworzenie sklepu online, zyskujesz w pełni konfigurowalną, dostosowaną do specyfiki Twojej działalności biznesowej i bogatą w liczne funkcjonalności platformę sprzedażową. Swoim klientom zapewniamy kompleksowe wsparcie na każdym etapie projektu – zarówno w trakcie tworzenia, konfigurowania, jak i obsługi sklepu internetowego. Proponujemy rozwiązania oparte na czytelnym i łatwym w obsłudze systemie CMS, umożliwiającym samodzielne zarządzanie treścią oraz prowadzenie sklepu nawet bez zaawansowanej wiedzy z dziedziny programowania. Pierwszym etapem tworzenia sklepu jest wykonanie projektu graficznego i przedstawienie go do akceptacji. Po zatwierdzeniu przez Klienta nasi specjaliści przystępują do kodowania. Kolejne etapy to konfiguracja ustawień sprzedażowych oraz integracja z systemami płatności, instalacja wewnętrznych modułów i dodatków, niezbędnych do sprawnego i bezpiecznego działania platformy sprzedażowej. Ostatnim etapem budowy sklepu internetowego jest jego zatowarowanie oraz implementacja niezbędnych treści, takich jak: regulamin sklepu, polityka prywatności, opisy kategorii i produktów czy informacje o firmie i sposobach dostawy. W efekcie klient otrzymuje gotowy, w pełni funkcjonalny sklep internetowy, który:

 • posiada czytelną budowę, ułatwiającą dokonywanie zakupów i składanie zamówień,
 • wyróżnia się atrakcyjną i nowoczesną szatą graficzną,
 • jest wyposażony w niezbędne dodatki wspierające konwersję i pozycjonowanie,
 • umożliwia proste, intuicyjne dodawanie nowych produktów, dzięki czemu stworzony przez nas sklep internetowy możesz prowadzić samodzielnie!

Najważniejsze funkcjonalności

Zlecając tworzenie sklepu internetowego naszym specjalistom, zyskujesz platformę e-commerce bogatą w liczne dodatkowe funkcjonalności, gwarantowane przez implementację odpowiednich modułów, dodatków i rozszerzeń. Ich zastosowanie pozwala na kompleksową obsługę sprzedaży oraz promocję sklepu w sieci. Najważniejsze funkcjonalności tworzonych przez nas sklepów to m.in.:

 • możliwość definiowania indywidualnych form dostawy i płatności,
 • ustalanie kwot podatkowych dla poszczególnych towarów,
 • integracja z zewnętrznymi platformami sprzedażowymi i porównywarkami (Allegro, Opineo, Ceneo i inne),
 • łatwe fakturowanie i zarządzanie magazynem,
 • wspieranie sprzedaży w placówkach stacjonarnych,
 • automatyzacja powiadomień sprzedażowych wysyłanych do klientów drogą mailową,
 • możliwość sprzedaży zagranicznej
 • wsparcie pozycjonowania i optymalizacja sklepu internetowego,
 • szybsze ładowanie strony i pełna gama statystyk.

Pomoc i szkolenia

Naszym klientom oraz wszystkim osobom zainteresowanym samodzielnym prowadzeniem skelpu online, polecamy bogatą ofertę szkoleniową oraz kompleksowe wsparcie, gwarantowane przez doświadczonych specjalistów. Dedykowany opiekun pomoże szybko i łatwo rozwiązać każdy problem związany z funkcjonowaniem sklepu online, przywracając lub podnosząc funkcjonalność platformy sprzedażowej w zależności od Twoich indywidualnych potrzeb sprzedażowych. Sprawdź naszą ofertę i zleć tworzenie sklepu internetowego już dziś, dołączając do grona Klientów, którzy już nam zaufali.