Projektowanie stron internetowych

Nasza agencja zajmuje się projektowaniem stron internetowych, realizując zlecenia dla małych, średnich i dużych firm z Poznania i okolic. Na swoim koncie mamy zarówno standardowe, jak i najbardziej nietypowe realizacje: od firmowych stron – wizytówek, poprzez sklepy internetowe, aż po serwisy informacyjne, blogi czy portale społecznościowe. Nasz zespół charakteryzuje indywidualne podejście do Klienta oraz wykonywanie projektów w pełni dostosowanych do indywidualnych potrzeb naszych Zleceniodawców. Sprawdź naszą ofertę i zleć zaprojektowanie własnej strony internetowej, która pozwoli Ci zaistnieć w sieci i pomoże przyciągnąć nowych Klientów!

Strony internetowe dopasowane do różnych urządzeń

Projekt strony internetowej

W ramach współpracy z naszymi Klientami wykonujemy indywidualne projekty stron internetowych, dostarczając więcej niż tylko niebanalny design i bogatą funkcjonalność. Strony www tworzymy z pasją, dokładając wszelkich starań, aby każdy kolejny projekt pozwalał naszym Klientom wyróżniać się na tle konkurencji. W naszej ofercie znajdują się zarówno strony internetowe projektowane „na miarę” oparte o indywidualne rozwiązania graficzne i systemowe, stworzone na bazie unikatowego kodu, jak i standardowe, a jednocześnie niebanalne strony modułowe, tworzone w oparciu o popularne systemy CMS, umożliwiające proste i samodzielne zarządzanie treścią. Każdy projekt strony internetowej, wykonany przez naszych specjalistów, wyróżnia się:

  • oryginalnym designem,
  • nowoczesną i atrakcyjną szatą graficzną,
  • bogatą funkcjonalnością,
  • intuicyjnym interfejsem użytkownika,
  • doskonałym dopasowaniem do urządzeń mobilnych.

Kodowanie strony od podstaw

Wszystkie projekty stron internetowych zostają przez nas przedstawione do akceptacji przez Klienta. Po uzyskaniu zgody na dalsze działania programiści przystępują do kodowania strony, zmieniając projekt graficzny w realny, rzeczywisty produkt. Od tej pory, strona internetowa jest już Twoją prawdziwą wizytówką i jednocześnie narzędziem, które pozwoli Ci promować swoje produkty i usługi oraz zarabiać na ich sprzedaży.

W dzisiejszych czasach coraz częściej korzystamy z internetu na urządzeniach mobilnych – smartfony i tablety, to podstawowe formy łączności ze światem – Twoim priorytetem jest więc dopasowanie widoku strony oraz jej funkcjonalności do wielkości przenośnych matryc i dotykowych ekranów. Zlecając nam zaprojektowanie responsywnej strony internetowej, możesz być pewien, że firmowa witryna lub strona sklepu będą doskonale wyświetlały się na urządzeniu mobilnym, niezależnie od jego wielkości i rodzaju.

Usługi dodatkowe oferowane klientom

Usługi dodatkowe

W ramach zleconej usługi możemy wykonać dla Ciebie również modyfikację istniejącej strony internetowej, audyt SEO, pozwalający zdefiniować obszar wymagające dokonania poprawek, czy przejąć na siebie kompleksową obsługę strony www, jeśli nie masz czasu na samodzielne zarządzanie firmowym serwisem. Do Twojej dyspozycji pozostajemy również po wykonaniu wdrożenia i przeprowadzeniu testów witryny – w każdej chwili możesz zwrócić się z prośbą o pomoc lub wsparcie techniczne, którego udzieli Ci nasz dedykowany specjalista.