Modernizacja strony internetowej

Prowadzisz firmową stronę www, e-sklep lub lokalny portal z ogłoszeniami? Czas na optymalizację! Zleć nam modernizację swojej strony internetowej i przekonaj się, jak bardzo Twój biznes może przyspieszyć dzięki naszym modyfikacjom, które zapewnią Ci przewagę nad konkurencją w sieci i pozwolą sprzedawać więcej!

Wykonujemy modernizacje stron internetowych, w celu dostosowania ich funkcjonalności, szaty graficznej oraz oprogramowania do zmieniających się wymogów, oraz trendów. Jeśli strona internetowa jest uznawana za wizytówkę firmy, warto zadbać, by prezentowała się ona nowocześnie i profesjonalnie – dokładnie tak samo, jak Twój biznes. Wykorzystując nasze wieloletnie doświadczenie oraz wiedzę naszych programistów, każdego dnia modernizujemy strony internetowe wykonane w różnych systemach – od prostych CMS-ów typu Joomla! Czy WordPress, aż po dedykowane rozwiązania, zaprojektowane specjalnie dla Twoich indywidualnych potrzeb. Nawet jeśli prowadzisz statyczną stronę www, bez aktualizacji treści, jej regularna modyfikacja pozwoli Ci podnieść lub utrzymać wysoką pozycję w wyszukiwarce, a tam samym – zdobyć większą liczbę Klientów.

Zakres zmian

Zakres wprowadzanych zmian i modyfikacji może dotyczyć zarówno całej witryny, jak i jej poszczególnych elementów. W ramach powierzonych nam czynności jesteśmy w stanie wykonać modernizację:

 • stron internetowych opartych na znanych systemach zarządzania treścią: Joomla!, Drupal czy WordPress,
 • sklepów projektowanych w oparciu o gotowe platformy e-commerce jak Magento, Shoper czy Prestashop,
 • plików HTML,
 • dedykowanych sklepów, aplikacji internetowych czy stron www projektowanych z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb biznesowych i sprzedażowych.

Bez względu na to, czy Twoja strona internetowa powstała w oparciu o jeden z popularnych CMS-ów i posiada standardową budowę, czy zaprojektowana została specjalnie dla Ciebie z użyciem dedykowanych komponentów, zakres możliwych do wykonania modyfikacji w obu przypadkach jest bardzo szeroki i umożliwia elastyczny dobór działań, które przyczynią się do zwiększenia konkurencyjności Twojej strony internetowej w sieci.

Czym się zajmujemy?

Zlecona nam modernizacja stron internetowych pozwoli wprowadzić niezbędne zmiany oraz usprawnienia w obszarze Twojej witryny. W zależności od rodzaju strony, którą posiadasz, jesteśmy w stanie zaproponować kompleksowe rozwiązania, takie jak:

 • podniesienie bezpieczeństwa strony www dzięki aktualizacji kodu HTML,
 • zwiększenie funkcjonalności witryny dzięki dodaniu dodatkowych modułów,
 • odświeżenie layoutu (wyglądu) lub jego całkowita zmiana,
 • dostosowanie witryny do aktualnych standardów w zakresie pozycjonowania,
 • modernizacja poszczególnych, dostępnych funkcjonalności,
 • przebudowa struktury strony,
 • zwiększenie szybkości ładowania strony oraz poszczególnych podstron.

Dobór optymalnych rozwiązań za każdym razem proponowany jest indywidualnie, a czynnością poprzedzającą modernizację jest audyt strony internetowej. Po uzyskaniu niezbędnych informacji określamy proponowane działania i modyfikacje, które należy przeprowadzić, w celu uzyskania efektu, którym może być np.: optymalizacja prędkości strony, zwiększenie współczynnika konwersji, osiągnięcie wyższych pozycji w wyszukiwarkach, czy zmiana szaty graficznej witryny.

Jakie koszty?

Zlecając nam modernizację strony www, masz możliwość skorzystania z rozliczenia godzinowego. Oznacza to, że płacisz tylko za czas faktycznie poświęcony na prace w obszarze Twojej witryny. Bez względu na to, czy wprowadzone zmiany wymagają zaangażowania grafika, programisty czy specjalisty od pozycjonowania, godzinowa stawka zawsze pozostaje bez zmian, pozwalając Ci w pełni kontrolować koszty związane z modernizacją Twojej strony internetowej. Skorzystaj z oferty najlepszych specjalistów na rynku i zleć nam modyfikację firmowej witryny lub sklepu online!