Kursy obsługi sklepu internetowego

Samodzielne zarządzanie stroną internetową, sklepem lub dowolną aplikacją dostępną online wymaga od administratora wiedzy i doświadczenia. Te z kolei warto czerpać, ucząc się od najlepszych. Skorzystaj z naszej bogatej oferty kursów i szkoleń z zakresu obsługi sklepów internetowych i zyskaj dostęp do niezawodnych i dopasowanych do Twoich potrzeb rozwiązań w zakresie zarządzania stronami www. Zamiast poszukiwania informacji na własną rękę i administrowania sklepem metodą prób i błędów, możesz niedrogo i w krótkim czasie zgłębić wszystkie najważniejsze tajniki profesjonalnego zarządzania witryną sprzedażową. Zapisz się na kurs już dziś!

Zakres szkolenia

Oferujemy bardzo szeroki zakres szkolenia z dziedziny kompleksowego zarządzania stroną lub sklepem internetowym. Profil informacyjny naszych kursów i szkoleń dopasowany jest do indywidualnych potrzeb uczestników, co pozwala nam przekazywać pełnię wiedzy na temat skutecznego i zgodnego ze współczesnymi standardami, prowadzenia witryn i sklepów internetowych. Standardowy zakres szkolenia obejmuje pełen zakres czynności, jakie w codziennej pracy musi wykonywać osoba, zarządzająca stroną internetową. W trakcie kursu prezentowane są, m.in.:

 • sposoby wykonywania kluczowych czynności w zakresie administrowania stronami www, takich jak: dodawanie treści i zdjęć, wykonywanie kopii bezpieczeństwa, aktualizacje systemu,
 • metody konfiguracji sklepu internetowego,
 • integracja sklepu z kanałami płatności i wysyłki oraz z zewnętrznymi platformami sprzedażowymi,
 • integracja z programami księgowymi i magazynowymi,
 • dobre praktyki w zakresie obsługi sklepów internetowych,
 • metody rozwiązywania najczęściej występujących problemów.

Prowadzony przez nas kurs z obsługi sklepu może mieć również niestandardowy zakres, dopasowany do indywidualnych potrzeb osób wymagających specjalistycznej wiedzy m.in. z dziedziny programowania, projektowania graficznego czy dodawania produktów i funkcjonalności sklepu online.

Forma kursu

Oferujemy szerokie możliwości w zakresie wyboru najdogodniejszej formy prowadzenia zajęć. Szkolenie może zostać przeprowadzone u nas lub w siedzibie Twojej firmy. Dodatkowo możliwy jest także kurs w formie wideokonferencji. Niezależnie od wybranej formy, szkolenie obejmuje rozległą część teoretyczną, która pozwala na zdobycie szczegółowej i kompleksowej wiedzy z omawianych zakresów oraz warsztatową, podczas której priorytetem jest wykonywanie zadań umożliwiających zastosowanie nabytej wiedzy w praktyce.

Uczestnicy szkolenia otrzymają od nas także e-booka z najważniejszymi informacjami omawianymi w trakcie kursu, który z pewnością pomoże utrwalić wszystkie przerabiane zagadnienia.

Korzyści wynikające z prowadzenia sklepów internetowych

Korzyści odbycia szkolenia z obsługi sklepów internetowych:

 • możliwość pozyskania szczegółowej wiedzy oraz wykorzystania jej w praktyce,
 • kurs prowadzony w środowisku testowym lub na platformie, na której pracujesz (Magento, Prestashop, Shoper, dedykowane oprogramowanie),
 • możliwość przeprowadzenia szkolenia w siedzibie Twojej firmy,
 • dostęp do materiałów szkoleniowych i możliwość konsultacji,
 • poznanie obsługi Google Analytics oraz innych narzędzi do monitorowania zachowań użytkowników,
 • znajomość dobrych praktyk w zakresie obsługi sklepów internetowych.

Zapisz się na kurs z obsługi sklepu internetowego i dowiedz się, jak w sposób profesjonalny prowadzić sprzedaż online! Poznaj tajniki skutecznego zarządzania sklepem, zdobywaj nowych Klientów i zacznij sprzedawać więcej!